Alliance kontra Ninjas in Pyjamas i Team Nigma przeciwko Team Liquid to mecze, które dziś rozpoczną BLAST Bounty Hunt. Kto okaże się najlepszym łowcą skarbów? Przekonamy się już wkrótce!

Polowanie na nagrody rozpocznie się od spotkania składu Kuroky’ego z nowymi reprezentantami Team Liquid, pod którego szyldem przez wiele lat odnosił sukcesy. Jak nowy zespół poradzi sobie ze swoimi predecesorami i czy uda mu się nie tylko triumfować nad legendami, ale także ukraść 40% puli ich nagród? Włączcie się do oglądania transmisji o 16.30, by się przekonać!

Kolejnym ze spotkań będzie walka Alliance i Ninjas in Pyjamas, gdzie doświadczenie stanie w szranki ze świeżą krwią w postaci dwóch czeskich graczy NIP. Mecz rozpocznie się planowo o 19.30.

Oprócz dawki dobrych rozgrywek Dota 2 w systemie BO3 czekają nas również niespodzianki w postaci realizacji dodatkowych wyzwań stworzonych przez organizatorów. Przekonamy się, czy któraś z drużyn połasi się na dodatkowe pieniądze i postanowi sprzątnąć rywalom jedno z nich sprzed nosa.

Wszystko to będziecie mogli zobaczyć z polskim komentarzem Tomka „Bandita” Borysa na jego kanale Twitch!