Niecały tydzień pozostał do zamknięcia okienka transferowego na scenie Dota2.  Mimo to wciąż nie poznaliśmy zastępcy zaia w Teamie Secret, a w dodatku dziś organizacją poinformowała o kolejnej roszadzie w składzie.

Jakiś czas temu Team Secret poinformowało o rozstaniu z zaiem. Szwed nie pozostał długo bez drużyny, bo niemal natychmiast zasilił szeregi amerykańskiego Teamu Liquid. Teraz obiegła nas kolejna nieoczekiwana wiadomość. Z zespołem Nishy pożegnał się MATUMBAMAN, który do organizacji dołączył w 2019 roku.

Zmiany w Teamie Secret z pewnością mogą nas dziwić. Nisha i spółka  przed miesiącem osiągnęli historyczny sukces i zakończyli 10. edycję The International na 3 miejscu. Ubiegły rok dla zespołu Polaka także był wyjątkowy. Podopieczni Heena totalnie zdominowali europejską scenę Dota 2 i wygrali 8 turniejów z rzędu.

Jak dotąd nie było żadnych przecieków na temat zastępców zaia oraz MATUMBAMANA w ekipie naszego rodaka. Zważając na to, że okno transferowe na scenie Dota 2 zamyka się już 21 listopada nicki nowych kompanów Nishy w Teamie Secret powinniśmy poznać na dniach.

Obecna karda Teamu Secret:

  • Michał „Nisha” Jankowski
  • Yazied „YapzOr” Jaradat
  • Clement „Puppey” Ivanov
  • Lee „Heen” Seung Gon (trener)