Po zapowiedzianych zmianach w składzie jednego z najlepszych europejskich zespołów, wszyscy fani Dota 2 nie mogli doczekać się ujawnienia jego dwóch nowych graczy. Szczególne zainteresowanie budziły plotki, że jednym z nich ma być zawodnik z Polski.

Dziś, zgodnie z zapowiedzią Team Secret w żartobliwym filmiku ogłosił swój skład na nadchodzący sezon 2018-2019. Ku wielkiej radości wszystkich fanów Dota 2 w Polsce, wśród zawodników, znalazła się naajjaśniejsza gwiazda naszej rodzimej sceny – Michał „Nisha” Jankowski.

Choć niewątpliwie powołanie do tak legendarnej już drużyny jest wielkim wyróżenieniem, dla Nishy nie będzie to początek przygody z profesjonalnym graniem. Przez ostatnie 3 lata reprezentował on bowiem Let’s Do It, znane w międzyczasie również jako Alternate Attax oraz Team Kinguin. Wraz z czwórką innych Polaków zacięcie walczył o wejście na światowy poziom, co udało się im osiągnąć w ubiegłym sezonie. Drużyna prowadzona przez Rafała „el lisasha” Wójcika zdołała zająć wysokie miejsca podczas Perfect World Masters oraz Dota Summit 8 i 9. W międzyczasie Nisha, dzięki swojej fenomenalnej grze zaczął być rozpoznawany przez fanów na całym świecie. Szczególną popularność i sławę przyniosło mu wbicie ponad 9 000 MMRa przy niesłychanie wysokim odsetku wygranych, na jednym z kont o sympatycznej nazwie „Debil”. Choć dla wszystkich było jasne, że Nisha ze swoim potencjałem ma szansę na powołanie do zespołów ze światowej czołówki, sam zainteresowany był wciąż mocno związany ze składem Let’s Do It.

Niestety po nieudanych kwalifikacjach na The International 2018, kapitan drużyny podjął decyzję o jej opuszczeniu. Wkrótce zespołu zaczęli szukać również Kacor i Patos. Wszyscy z niecierpliwością czekali więc na informacje o Exotic_Deerze i Nishy. Dziś już oficjalnie możemy się cieszyć, że zaledwie 17-letni Michał zastąpi na pozycji carry Marcusa „Ace’a” Hoelgaarda i będzie mógł rozwijać swój talent pod okiem jednego z najbardziej doświadczonych graczy Dota 2 na świecie – Clementa „Puppey’a” Ivanova. Wraz z nim do drużyny dołączył były zawodnik Optic Gaming – Ludwig „zai” Wåhlberg. Szwed miał okazję grać w barwach Team Secret w przeszłości i podobnie jak wtedy obejmie pozycję offlanera.