Ulubieniec publiczności SirActionSlacks i ekipa MoonDuckTV powracają z długo wyczekiwaną drugą edycją niepowtarzalnego Midas Mode!

Już za moment rozpocznie się kolejna odsłona zawodów, które za pierwszym razem podbily serca fanów Dota 2. Pierwszy Midas Mode oglądać mogliśmy w 2017 roku i choć nie był on ani Majorem ani nawet Minorem, cieszył się sporą popularnością ze względu na niecodzienną formę. Najlepsze zespoły zmierzyły się ze sobą na zmienionych zasadach gry, gdzie między innymi musiały kupować herosów do grania. Bank rozbiło szybko jednak Team Liquid wykorzystując możliwość zarabiania waluty poprzez granie wylosowanymi bohaterami.

Oczywiście organizatorzy zareagowali, zmieniając zasady, nikt jednak nie poczuł się tym obrażony, a wszyscy przyjęli to z uśmiechem. Celem turnieju było obdarowanie przez zwycięzców wybranych organizacji charytatywnych i dobra zabawa, którą zapewniło studio MoonDuckTV.

MoonDuck

Fani poczuli się bardzo zawiedzeni, gdy w 2018 roku nie doczekali się kolejnej odsłony przygód sir Midasa. Nadzieję przyniosły jednak pogłoski, że SirActionSlacks się nie poddaje i już ją planuje. Ostatecznie przed tegorocznymi wakacjami, twórca ujawnił pierwsze informacje dotyczące nadchodzącego turnieju. Aby nie kolidował on z innymi rywalizacjami, jego datę ustalono na koniec września.

Jak się okazało, Valve zdołało jednak postawić wszystko pod znakiem zapytania po opublikowaniu harmonogramu DPC 2019-2020. Zrozpaczona ekipa MoonDuckTV, której turniej nagle zaczął się pokrywać z kwalifikacjami do pierwszego z Minorów przez moment wsparcia szukała nawet u Riot Games i Blizzard. Ostatecznie jednak ku uciesze fanów problem udało się rozwiązać i kolidujące rozgrywki zostały przesunięte w czasie.

Tak więc od dziś do 2. Października będziemy mogli oglądać kolejną część historii sir Midasa zatytułowaną „Zemstą sir Sadima”. Fenomenalnie zapowiada się już sama obsada zespołów, wśród których zobaczymy wiele legendarnych składów. W połączeniu z humorem studia MoonDuckTV i najlepszych komentatorów i hostów Dota 2 zapowiada się wspaniała zabawa!