Choć ciężko powiedzieć, by dzisiejsze starcie dwóch europejskich tytanów było najbardziej emocjonującym meczem dnia, niewątpliwie dostarczy wielu emocji. Niesamowicie prezentujące się w tym sezonie Team Secret zmierzy się z obecnymi mistrzami świata.

OG po zeszłorocznej, niesamowitej wygranej The International 2018 w obecnym sezonie póki co nie zdołało pokazać zbyt wiele. Niedawno jednak drużyna powróciła do zwycięskiego składu wraz z dołączeniem Any. MDL Disneyland Paris Major jest więc dla nich pierwszą okazją, by udowodnić, że wciąż drzemie w nich potencjał na kolejne mistrzostwo świata. Równocześnie jest też dla nich okazją do zdobycia punktów potrzebnych by otrzymać na nie zaproszenie.

Team Secret nie musi się przejmować już kwalifikacją na najważniejszy turniej w sezonie. Dzięki świetnym występom zdołało zapewnić ją sobie już dawno. Wciąż jednak pokazuje wysoki poziom tylko podbijając swój wynik w rankingu DPC. Dzisiejsze starcie dla zespołu Michała „Nishy” Jankowskiego w razie wygranej będzie tylko potwierdzeniem ich obecnego statusu królów Europy. Dodatkowo ze względu na koniec przygody Virtus.pro z MDL Disneyland Paris Major da im to szansę na przełamanie ich dominacji w rankingu DPC.

Mecz rozpocznie się po krótkiej przerwie po zakończeniu trwającego obecnie spotkania Team Liquid i Vici Gaming, a obejrzeć go będzie można na kanale Twitch MDL Disneyland.