Tegorocznej szufli po The International nie widać końca. Choć od wielkiego turnieju upłynęły już ponad dwa miesiące, dopiero dzisiaj Team Secret oficjalnie podało swój nowy skład!

Po dominacji w ubiegłym sezonie, zespół Puppey’a zdołał zająć czwarte miejsce na TI9. Niesamowity wynik, choć kibice niewątpliwie liczyli na więcej. Team Secret wydawało się być bowiem faworytem zawodów. Niestety tym samym przed Michałem „Nishą” Jankowskim wciąż jeszcze najważniejsze trofeum do wygrania.

O prawo do walki o nie, zawalczy wraz z nieco zmienionym zespołem Puppey’a. Dzisiaj ogłoszone zostało, że do składu dołączy zwycięzca The International 2017 i były zawodnik Team Liquid – Matumbaman. Zastąpi on tym samym MidOne’a, który ogłosił, że planuje przerwę od profesjonalnego grania w Dota 2. Lista graczy Team Secret w tym sezonie będzie więc prezentowała się następująco:

  • Lasse „MATUMBAMAN” Urpalainen
  • Michał „Nisha” Jankowski
  • Ludwig „zai” Wåhlberg
  • Yazied “YapzOr” Jaradat
  • Clement “Puppey” Ivanov

Nad zawodnikami czuwać będzie zaś jeden z najlepszych trenerów Dota 2 – Heen. Przyczynił się on do zwycięstwa Team Liquid na TI7 oraz niewątpliwie jego praca z TNC Predator przełożyła się na ostatnią wygranej tej drużyny podczas ESL One Hamburg.