Przed nami wielki finał turnieju! Reprezentujący region europejski zespół już wczoraj zapewnił sobie miejsce w finale turnieju. Ich rywalem w walce o niego było właśnie Gambit Esports, które po przegranej spadło do dolnej drabinki.

Dzisiejszy mecz będzie więc trzecim spotkaniem pomiędzy drużynami. Rosyjska formacja w Katowicach nie tylko urosła do miana czarnego konia turnieju, ale także kryptonitu OG. Porażka mistrzów świata na Gambit Esports w fazie grupowej pozbawiła ich szans na awans do górnej drabinki play-offów. Wydawało się to wzbudzić w nich nowe pokłady woli walki co zaowocowało serią zwycięstw aż do walki o wielki finał turnieju. Tu OG ponownie spotkało się z Gambit Esports i znów na niego przegrało.

Historia spotkań Team Secret podczas ESL One Katowice 2019 to pasmo zwycięstw od momentu przegrania pierwszej gry na OG w meczu otwarcia turnieju. Obejmuje ono także dwa mecze przeciwko Gambit Esports, które nie zdołało stawić większego oporu zespołowi Michała „Nishy” Jankowskiego. Choć powiedzenie mówi „do trzech razy sztuka” miejmy nadzieję, że rosyjska formacja go nie zrealizuje i to Team Secret wzniesie trofeum w Katowicach.

Finał turnieju rozpocznie się już wkrótce. Zachęcamy wszystkich do oglądania i kibicowania Nishy!