Czas na kolejny dzień zmagań w bajecznej scenerii na CSKA Arenie. Organizatorzy EPICENTER Major również w tym roku przeszli samych siebie jeśli chodzi o jej udekorowanie. Widzowie na trybunach będą mogli podziwiać ją jednocześnie ze śledzeniem przebiegu dzisiejszych spotkań.

W pierwszym meczu zobaczymy rywalizację TNC.Predator oraz PSG.LGD. Prezentujący wysoką formę skład z regionu Południowo-Wschodniej Azji w dolnej drabince znalazł się po przegranej na finalistów turnieju – Vici Gaming. PSG.LGD zdołało się już z nią oswoić po dwóch wygranych – na Forward Gaming i OG. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00.

Kolejną rywalizacją będzie mecz Virtus.pro i Alliance. Europejska drużyna wyeliminowała wczoraj Gambit Esports zdobywając ostatnie zaproszenie na The International 2019. Dziś przyjdzie im zmierzyć się z najgroźniejszym składem regionu WNP. Przekonamy się, czy Alliance zdoła zostać jego pogromcą, czy też Virtus.pro zemści się za wyeliminowanie kolegów. Mecz zaplanowany został na godzinę 14.00.

Ostatnie spotkanie będzie pojedynkiem zwycięzców obu starć i odbędzie się około godziny 18.00. Nagrodą będzie możliwość zagrania jutro przeciwko Team Liquid o wejście do finału turnieju.

Zapraszamy do oglądania spotkań na żywo z polskim komentarzem Michała „Skrzydlatego” Orlika na kanale EPICENTER PL.