Świetne wiadomości dla wszystkich fanów OG. Ceb zagra jednak z drużyną na The International 10. Wcześniej występ Francuza na mistrzostwach w Dota2 stał pod ogromnym znakiem zapytania.

Jeszcze kilka dni temu wszystko wskazywało na to, że Ceb nie zagra na mistrzostwach w Dota2. Francuz był w fatalnej kondycji fizycznej i psychicznej po tym, jak dowiedział się, że może trwale stracić wzrok. Na szczęście  29-latek w porę przeszedł operację i nic mu już nie zagraża. Jednakże po tych dramatycznych przejściach zawodnik OG nie wiedział, czy będzie gotowy wystąpić na turnieju i dać z siebie wszystko.

Pierwotnie z OG miał zagrać miCKe, który na czas turnieju miał zostać wypożyczony z Teamu Liquid. Na szczęście takiej potrzeby nie będzie, bo Ceb wystąpi jednak z zespołem na The International. Ekipa z Francuzem w składzie będzie broniła trofeum, które w 2019 roku zdobyła drugi raz z rzędu.

W puli nagród tegorocznej edycji The International znajdzie się aż 40 milionów dolarów. Zwycięzca zainkasuje prawie połowę tej sumy. Jeżeli OG ponownie obroni trofeum i wygra 10. odsłonę TI, to Ceb i N0tail zostaną pierwszymi esportowcami w historii, którzy dzięki samym turniejom zarobili ośmiocyfrową kwotę.