Rywalizacja staje się coraz bardziej zaciekła w miarę zbliżania się wielkiego finału BLAST Bounty Hunt! Dzisiaj o miejsce w nim zawalczą Team Secret oraz OG.

Oprócz pojedynku królów Europy, gdzie zmierzą się dwaj legendarni kapitanowie – Puppey i Notail, trzeci z nich – Kuroky zagra ze swoim zespołem  przeciwko Team Liquid w drabince przegranych.

Mecz Team Liquid kontra Team Nigma rozpocznie się o 16.30. Przekonamy się, czy nowi gracze słynnej organizacji zdołają zrewanżować się za wcześniejszą porażkę.

Nisha do walki z OG razem ze swoim zespołem – Team Secret stanie zaś planowo o 19.30. Wielki finał pozostaje na wyciągnięcie ręki, jednak starcie z dwukrotnymi mistrzami świata niewątpliwie nie będzie łatwe.

W turnieju wciąż do zgarnięcia pozostały dwa wyzwania – 9 zabójstw kuriera rywali oraz 20 eliminacji jednego z przeciwników. Stawka jest jednak wysoka i możliwe, że nie zobaczymy już zespołu, który by się na nie połasił nawet za 15 000 i 20 000 dolarów!

Oba mecze będziecie mogli zobaczyć z polskim komentarzem na kanale Twitch Tomka „Bandita” Borysa. Zapraszamy do włączenia się w kibicowanie!