Wczoraj ogłoszono przedłużenie współpracy na linii Mathieu „ZywOo” Herbaut – Vitality. Francuz związał się z organizacją do 2024 roku!

Mathieu „ZywOo” Herbaut pojawił się w szeregach Teamu Vitality w listopadzie 2018 roku. Był wtedy jeszcze niedoświadczonym graczem, który stawiał swoje pierwsze kroki na najwyższym poziomie. Wiadome jednak było, że jest snajperem z ogromnym potencjałem. Dziś jest jednym z najlepszych zawodników na scenie CS:GO, który razem ze swoim zespołem siedzi na fotelu lidera światowego rankingu HLTV.

Przed podpisaniem umowy z francuskim klubem, Herbaut występował w zawodach wspólnie z aAa. W tamtym okresie poza CS-em uczęszczał również do szkoły, która była dla niego priorytetem. Dopiero po zakończeniu edukacji zdecydował się postawić wszystko na profesjonalną grę. Jak widać – był to plan, który udało mu się idealnie zrealizować. Wykształcenie zdobył, miejsce w porządnej formacji również.

Do tej pory ZywOo może się pochwalić m.in. tytułem mistrza ECS S7EPICENTER 2019 BLAST Premier Fall 2020. Jeżeli natomiast chodzi o indywidualne nagrody, to najważniejszym wyróżnieniem jest medal za bycie najlepszym graczem świata w 2019 roku.

Nikogo nie powinno zatem dziwić, że Vitality zaproponowało Mathieu przedłużenie kontraktu do 2024 roku, a ten je zaakceptował. Obie strony są zadowolone z tego, co dotychczas osiągnęły i gotowe na kolejne wyzwania w przyszłości.