Mathieu „ZywOo” Herbaut udzielił wywiadu przed startującym BLAST Premier Fall Finals 2021. Francuz przyznał, że wciąż musi pracować nad swoim angielskim.

Gwiazda zespołu Vitality znana jest z niechęci do udzielania wywiadów w języku angielskim. Sprawy jednak powoli się zmieniają, wszak Mathieu „ZywOo” Herbaut w przededniu startu BLAST Premier Fall Finals porozmawiał z redakcją fraglider.se na temat minionego Majora oraz krążących plotek o międzynarodowym składzie w barwach Pszczółek.

Dwudziestojednoletni zawodnik opowiedział o przegranym ćwierćfinale PGL Major Stockholm 2021. ZywOo twierdzi, że zagrany mecz na NAVI był ich najlepszym występem na całym Majorze, nawet mimo to, że ostatecznie go przegrali. Herbaut nie upatruje powodu porażki w szczególnym błędzie, czy potknięciu, a po prostu fakcie, że s1mple i spółka byli zdecydowanie lepsi.

Redaktor przeprowadzający wywiad spytał ZywOo o krążące plotki dotyczące dołączenia do Vitality trzech osób związanych obecnie z Astralis. Francuz niestety nie mógł powiedzieć nic więcej na ten temat, lecz wymownie uśmiechnął się od ucha do ucha. Później rozmowa skierowała się na jego umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Mathieu powiedział, że przed nim wciąż wiele nauki i systematycznie uczęszcza na lekcje. Sam ocenia swoje umiejętności jak wystarczające do gry, lecz wciąż musi popracować nad rozmowami o życiu codziennym.