Jeden dzień oddechu i startujemy z kolejnym dużym wydarzeniem! Zaraz po zakończonym BLAST Premier Fall Series przyszedł czas na IEM Beijin-Haidian.

W związku z tym, razem z forBET, legalnym polskim bukmacherem posiadającym zakłady na wydarzenia esportowe, przeprowadziliśmy analizę dzisiejszych spotkań w IEM Beijin-Haidian. forBET posiada w swojej ofercie szeroką gamę meczów esportowych. Kursy znajdujące się w tekście zostały zaczerpnięte z tego źródła.

France Team Vitality

*Kurs forBET:
1.29 : 3.32

Data rozpoczęcia
godz. 15:00, 06.11.20

Russian Federation Team Spirit

Francuska ekipa z pewnością przejdzie do historii Counter-Strike'a i to nie tylko za sprawą swojego fenomenalnego Mathieu „ZywOo” Herbauta. Team Vitality jaki pierwsze na świecie wykorzystało swój sześcioosbowy skład, zmieniając jednego gracza między mapami pojedynku best-of-three. To w połączeniu w fenomenalną dyspozycją wszystkich zawodników zapewniło Pszczołom zwycięstwo grupy B w rozgrywkach BLAST Premier Fall Series. Pod takiego przeciwnika przygotować się jest szalenie trudno, dlatego Francuzi rozpatrywani są jako zdecydowany faworyt w spotkaniu na Team Spirit. Rosjanie od września nie mierzyli się z zespołami należącymi do europejskiej czołówki, więc nie mają zbyt wielu argumentów przemawiających za nimi.

European Union FaZe Clan

*Kurs forBET:
3.01 : 1.35

Data rozpoczęcia
godz. 18:30, 06.11.20

European Union OG

FaZe Clan znajduje się obecnie w opłakanej sytuacji, która może doprowadzić ich do rozpadu drużyny. Mimo dobrego wejścia w rok 2019, sprawy posypały się po odejściu Olofa „olofmeistera” Kajbjera, co w później mogło się przyczynić do decyzji podjętej przez Nikola „NiKo” Kovača o zasileniu G2 Esports. Utrata dwóch tak ważnych osobistości pozostawia obecnie FaZe Clan na lodzie. Wprawdzie Olof wrócił do gry, lecz przyznał się do braku jakiekolwiek aktywności w trakcie półrocznej przerwy. W BLAST Premier pokazali, że mocno odstają od innych zespołów.

Ich przeciwnikiem będzie OG, które zaskoczyło podczas BLASTA. Eksperci wypowiadając się dla naszego portalu nie byli skłonni do wskazywania ich jako potencjalnego zwycięzcę grupy A. Mimo to europejska drużyna nie przegrała ani jednego meczu, dwukrotnie pokonując na swojej drodze Natus Vincere. Sądzę, że nie ma obecnie scenariusza, który doprowadziłby do porażki OG. Mimo wielkich nazwisk pod swoimi skrzydłami, FaZe powinno polec w tym pojedynku.

Wszystkie mecze w ramach IEM Beijin Haidian 2020 Europe  można oglądać z polskim komentarzem na kanale ESL Polska.

* – kursy z dnia 05.11.20 r. z godziny 15:00