Podopieczni VinSa rozpoczęli dziś przygodę z internetowymi rozgrywkami EGB Siberian Frost. Niestety pierwszy pojedynek nie poszedł po ich myśli. Przegrali bowiem z Ambush.

Kiedy większość przygotowywała potrawy na jutrzejszą wigilię, reprezentanci Actina PACT wchodzili na serwer, aby podjąć duńskich rywali w ramach zmagań online z pulą nagród wynoszącą $5 000. Pierwsza mapa przebiegła po myśli naszych rodaków. Kompletnie bowiem zdominowali enemy i zakończyli dzieło zniszczenia wynikiem 16:7. Dopiero na drugiej planszy pojawiły się problemy w drodze po triumf. Ambush po zaciętych zawodach wygrało 16:13 i tym samym do rozstrzygnięcia widowiska potrzebny był Mirage. Podczas niego ponownie obserwowaliśmy wyrównaną rywalizację, po której ostatecznie cieszyła się ekipa raalza zwyciężając mecz rezultatem 16:14.

To bez wątpienia nie był start turnieju, którego zarówno zespół lunAtica, jak i kibice oczekiwali. Trzeba natomiast pamiętać, że na tym spotkaniu świat się nie kończy. Grono darko dalej ma szansę na awans do play-offów, ale aby tego dokonać będzie musiało zaprezentować się znacznie solidniej w następnych starciach.