Nasi rodacy zaliczyli świetny start w 2. odsłonie Spring Sweet Spring. Reprezentanci x-kom AGO, Wisły All iN! Games Kraków oraz Izako Boars po pierwszym dniu zmagań mają bilans 1/0.

Po regionalnej części Spring Sweet Spring 2 przyszła pora na główne rozgrywki, do których dostali się zawodnicy Wisły All iN! Games Kraków Izako Boars. Dodatkowo x-kom AGO otrzymało bezpośrednie zaproszenie do rywalizacji, więc na liście uczestników systemu szwajcarskiego mamy trzy polskie akcenty.

Pierwsi z wymienionych, czyli członkowie Białej Gwiazdy na start zmierzyli się z silniejszym od siebie na papierze Dignitas. Podopiecznym Mariusza „loord” Cybulskiego udało się zaskoczyć faworyta, natomiast droga do triumfu nad szwedzką ekipą nie była gładka. Świadczą o tym rezultaty z obu map – 16:14 na Nuke'u i 22:20 na Trainie.

Jastrzębie zagrały przeciwko odświeżonej w kwietniu dywizji GamerLegion. Podczas potyczki numer jeden, która miała miejsce na Trainie wygrali, lecz były to naprawdę trudne zawody. Zdecydowanie łatwiej poszło im na Mirage'u, którego zgarnęli wynikiem 16:3 zamykając jednocześnie serię BO3 – 2 do 0.

Dziki za to ostatecznie nie pojawiły się na serwerze. Miały podjąć wieczorem Entropiq, ale rywal musiał oddać walkowera, gdyż posiadał inny mecz w harmonogramie. Konkretniej spotkanie w EPIC League CIS 2021 – wydarzeniu RMR dla regionu CIS.

Bilans polskich drużyn w Spring Sweet Spring 2: 

  • Poland Wisła All iN! Games Kraków – 1 / 0
  • Poland x-kom AGO – 1 / 0
  • Poland Izako Boars – 1 / 0