Wczoraj było pięknie, dziś nie. Nasi rodacy skręcili w złą uliczkę na drodze prowadzącej do DH Masters Malmö. 

Nie tak miały wyglądać losy polskich ekip w drugim dniu otwartych kwalifikacji do DH Masters Malmö 2019. Przez wczorajsze zmagania przeszły aż cztery ekipy, a ostatecznie ani jednej nie udało się zdobyć slota w zamkniętym etapie rozgrywek. Dwóm nie udało się nawet wejść na serwer, aby podjąć dzisiejszych rywali. Już spieszymy z wytłumaczeniem tej sytuacji!

Reprezentanci AVEZ i mix exhiego o nazwie One More Time po prostu uznali wyższość enemy na serwerze. Ośmiornice przegrały z Budapest Five, a hades i spółka zostali pokonani przez pro100. Jeżeli chodzi natomiast o przygodę z eliminacjami Adwokacika Actiny PACT, to było trochę mniej kolorowo. FATE Japaleno nie chcieli poczekać, aż Polacy dokończą derby w ramach LOOT.BET Season 4. Spotkania z ich udziałem w internetowym turnieju nie dało się przełożyć, a przeciwnikom pozwoliło to skorzystać z walkoweru po ponad dwudziestu minutach oczekiwania na naszych rodaków.

Cóż możemy jeszcze dodać po takim dniu. Zwyczajnie jest nam szkoda, że tak to się wszystko potoczyło. Pozostaje trzymać kciuki za następne kwalifikacje z udziałem rodzimych drużyn.