Żaden polski fan CS:GO nie może ominąć turnieju Charleroi Esports 2019, gdyż właśnie w Belgii zadebiutuje nowy skład Virtus.pro.

Od ogłoszenia nowego składu Virtus.pro każdy wyczekuje ich debiutu. Pikanterii dodaje fakt, że na początku roku zaprezentowano nowe koszulki organizacji, lecz wciąż nie widzieliśmy w nich zawodników dywizji CS:GO. Na LAN-ie trafili do grupy dość trudnymi przeciwnikami – GamerLegion, czyli nowy skład ScreaMa, Epsilon oraz G2. Wyłącznie dwie drużyny awansują do play-offów.

Cały turniej, a szczególnie poczynania Polaków, polscy fani będą mogli obejrzeć z polskim komentarzem duetu składającego się z Olka „vuzzey'a” Kłosa oraz Pawła „saju” Pawelczaka na kanale twitch.tv/inet_saju. Przypomnijmy, że wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia.

Virtus.pro pokaże się w Charleroi z Arkiem „Vegim” Nawojskim, z którym ostatnio pokazywali się w spotkaniach z Nemigą, NoChance oraz OwmS. Trzeba przyznać, że każde kolejne spotkanie było lepsze od poprzedniego, co napawa optymizmem przed nadchodzącym turniejem. Jednak przeciwnicy, których spotkają w Belgii są zdecydowanie trudniejsi, więc dla Virtusów nawet występ w fazie pucharowej będzie małym sukcesem.

Więcej informacji o tym turnieju możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.