ESL ogłosił dziś zaproszone formacje do zamkniętych eliminacji ESL Mistrzostw Polski. W zmaganiach wystąpią między innymi reprezentanci Izako Boars.

Powoli zbliżamy się do startu 20. sezonu ESL MP, który został zaplanowany na 27. kwietnia. Zanim jednak rozpoczniemy główną ligę musimy poznać wszystkie zespoły, które w niej zagrają. Organizatorzy rywalizacji jak na razie nie zdradzili nam żadnego uczestnika fazy zasadniczej. Możemy się natomiast spodziewać, że na dniach karty będą stopniowo odsłaniane.

Tymczasem skupmy się na kwalifikacjach. Dziś i jutro oraz 20-21 kwietnia rozgrywany będzie otwarty etap zawodów, w którym wystąpić może dosłownie każdy. Następnie przejdziemy do zamkniętych eliminacji, w których zobaczymy 12. ekip. Między nimi dojdzie do walki o dwa sloty w ESL Mistrzostwach Polski.

Dziś poznaliśmy 4. drużyny, które otrzymały zaproszenie od organizatorów do wzięcia udziału w decydujących kwalifikacjach. Mowa o Izako BoarsPompa TeamieLast Rites Łomża 0,0% Cyberwolves. Zdecydowanie dwa pierwsze wymienione składy wydają się być faworytami potyczek, ponieważ posiadają bardziej ograne na scenie twarze, natomiast pamiętajmy, że CS:GO bywa nieprzewidywalny i podczas rozgrywek wszystko się może wydarzyć.