Faza pucharowa Snow Sweet Snow 3 zbliża się wielkimi krokami. Dziś poznaliśmy zespoły, które otrzymały do niej bezpośrednie zaproszenie.

Aktualnie w podanym we wstępie wydarzeniu trwa rywalizacja w systemie szwajcarskim. Biorą w niej udział m.in. dwa polskie składy – Wisła All iN! Games Kraków Anonymo Esports. Na ten moment w lepszej sytuacji są reprezentanci pierwszej z wymienionych organizacji, ponieważ posiadają na koncie dwie wygrane i jedną porażkę. Bilans podopiecznych Adriana „IMD” Piepera wynosi natomiast 1/2, co oznacza, że mają nóż na gardle i jeśli jeszcze raz przegrają – pożegnają się ze zmaganiami.

Zaraz po zakończeniu tego etapu przejdziemy do play-offów, w których poznamy najlepszą drużynę w turnieju. Dziś dowiedzieliśmy się, że organizatorzy do ćwierćfinałów, które wystartują w nadchodzący wtorek zaprosili następujące cztery formacje – fnaticEvil Geniusesmousesports HAVU. Każda z nich obecnie znajduje się w TOP 20 światowego rankingu HLTV.

Warto podkreślić, że fnatic mousesports nie radzą sobie najlepiej w ostatnim czasie. Nie ulega zatem wątpliwości, że zarówno jednym, jak i drugim przydałoby się zwycięstwo w tego typu zawodach, aby nieco się podbudować. Pytanie tylko, czy któraś z tych ekip będzie w stanie do niego doprowadzić, bo konkurencja nie śpi i na dobrą sprawę każda z dywizji może im zagrozić.