Polska ekipa devils.one zamyka listę uczestników warszawskiego turnieju Road to GG League, który odbędzie się podczas Ł3 Gaming Convention.

Na pierwszym przystanku Road to GG League wystąpi osiem zespołów, z czego aż cztery otrzymały bezpośrednie zaproszenie do rozgrywek. Drużyny będą walczyć o łączną sumę 10.000 złotych oraz miejsca w kolejnych etapach – zamkniętych kwalifikacjach oraz głównym turnieju GoodGame League w Poznaniu, gdzie pula nagród osiąga 100.000€.

W dniach 23-24 marca na stadionie Legii Warszawa spotkają się na pewno: ALTERNATE aTTaX, NoChance, Codewise Unicorns oraz devils.one, którzy otrzymali zaproszenia. Występu mogą być pewni zawodnicy 2k19PL oraz rosyjska ekipa NextViyGraem, gdyż zostali oni wyłonieni z kolejno pierwszych i drugich otwartych kwalifikacji. Listę uczestników sfinalizują składy wyłonione w kolejnych dwóch turniejach eliminacyjnych.

Szczególnie ciekawy będzie występ drużyny Wiktora „TaZa” Wojtasa, gdyż będzie to ich debiut w nowych barwach. Oto co o tym powiedział Filip „Testree” Mątowski:

GoodGame League #1 Qualifier w Warszawie będzie dla nas pierwszym ważnym sprawdzianem przed zbliżającymi się rozgrywkami międzynarodowymi. To także pierwszy turniej lanowy Diabłów i jednocześnie znakomita okazja na to, by spotkać się z fanami devils.one. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na Łazienkowską. Zobaczycie nas w akcji, zrobicie fotkę i zbijecie piątkę z naszymi zawodnikami. Do zobaczenia!

Drużyny zainteresowane wzięciem udziału w kwalifikacjach mogą zapisać się pod tym adresem.