Dwie legendy polskiego Counter Strike'a wracają na scenę pod barwami Honoris! TaZ i NEO postawili na mix doświadczenia oraz młodości, ponieważ w szeregach ich drużyny zobaczymy reiko, Prisma oraz STOMPA.

Długo musieliśmy czekać na powrót byłych członków Virtus.pro. Czekanie się jednak opłaciło, ponieważ zaprezentowany skład może sporo namieszać na polskiej, jak i zagranicznej scenie. Zacznijmy od Daniela „STOMPA” Płomińskiego, którego możemy kojarzyć z występów w barwach Illuminar czy Izako Boars. Ubiegły rok był ewidentnie najlepszym w jego karierze. Udało mu się wygrać między innymi Games Clash Masters oraz ESL Mistrzostwa Polski. W drużynie będzie pełnił rolę snajpera.

Kamil „reiko” Cegiełko oraz Wojciech „Prism” Zięba są najmniej doświadczonymi członkami zespołu. Pierwszy z tej dwójki grał w Off-Mode Black, Codewise Unicorns oraz paru mixowych składach. Wojtka możemy pamiętać z reprezentowania Pompy oraz Together Esports. Warto również wspomnieć o tym, że oboje byli na testach w gnieździe x-kom AGO. Finalnie niestety nie udało im się podpisać kontraktu z Jastrzębiami.

Patrząc na przestrzeni lat, nauczeni własnymi doświadczeniami, zobaczyliśmy że jest to kolejny krok aby mieć pełną decyzyjność i to my będziemy mogli o wszystkim decydować. To my narzucamy tempo, to my dyktujemy warunki według jakich będziemy grać. – powiedział Filip „NEO” Kubski podczas konferencji online. – Nazwa Honoris to odzwierciedlenie naszych poglądów oraz wartości jakie reprezentujemy. 

Pierwszym oficjalnym partnerem organizacji został Red Bull, jeden z największych na świecie producentów napoju energetycznego. Jest to pierwsza współpraca tej firmy z organizacją esportową w Polsce. Skład Honoris to:

  • Poland Wiktor „TaZ” Wojtas (prowadzący)
  • Poland Filip „NEO” Kubski
  • Poland Kamil „reiko” Cegiełko
  • Poland Wojciech „Prism” Zięba
  • Poland Daniel „STOMP” Płomiński

Logo wygląda następująco: