Ogłoszono skład polskiej dywizji Teamu Liquid, która będzie występowa w Polskiej Lidze Esportowej. U boku Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego pojawią się byli uczestnicy projektu ARRMY.

Wraz z ogłoszeniem nowego sezonu Polskiej Ligi Esportowej,  światło dzienne ujrzała informacja o powrocie do aktywnej gry ostatniego byłego członka Virtus.pro, który wciąż pozostawał bez drużyny. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski wystąpi w PLE wraz z nową drużyną, składającą się z młodych zawodników. Wszyscy z nich do niedawna uczestniczyli w projekcie ARRMY, lecz nie trafili do pierwsze składu oraz byli aktywnymi graczami Pasha Gaming School.

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem u boku Jarząbkowskiego będzie Maciej „mYR” Żuk, który większość ubiegłego roku spędził w Team Warriors, odwiedzając kilka turniejów. W zespole pojawi się dwójka graczy (jeden na rezerwie), którzy wraz z Jarkiem będą stawiać pierwsze kroki na esportowej scenie – REVxD mający szesnaście lat oraz Majster posiadający wyłącznie piętnaście wiosen na karku. Mimo młodego wieku zwrócili na siebie uwagę w projekcie ARRMY i wystąpili w finałowym etapie, który miał formę turnieju LAN-owego.

Nad drużyną, oczywiście oprócz Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego, czuwać będzie Kuba “KubiK” Kubiak, który prowadzi wspomniany wcześniej projekt ARRMY. Warto tutaj wspomnieć, że to nie pierwszy raz gdy Jarek i Kuba ze sobą współpracują. W drugiej połowie 2018 roku spotkali się ze sobą w barwach Virtus.pro, gdzie Kubiak pełnił rolę analityka. Teraz oboje chcą przekazywać wiedzę kolejnym pokoleniom graczy, którzy w przyszłości mogą stać się filarem polskiej sceny. 

Drużyna Liquid Biceps na co dzień współpracować będzie z trenerem w postaci Jakuba „Inwooda” Salwy, który w trakcie pierwszego sezonu projektu ARRMY był prawą ręką Kubiaka i pomagał mu przy wyborze finalnej piątki dla piratesports. Dzięki temu zna on wszystkie mocne i słabe strony obecnego składu i wie w jakim kierunku pracować z “małolatami”. W roli analityka wspierać go będzie Wojciech “Fizer” Jaworski.

Skład Liquid Biceps:

  • Poland Maciej „mYR” Żuk (wiek: 23 lata)
  • Poland Karol „REVxD” Zieliński (wiek: 16 lat)
  • Poland Dawid „Zefir” Seifert (wiek: 20 lat)
  • Poland Marcin „shatar” Lubowicki (wiek: 22 lata)
  • Poland Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski (wiek: 32 lata)
  • Poland Nikodem „Majster” Gulmantowicz (wiek: 15 lat) – rezerwowy
  • Poland Jakub „Inwood” Salwa (wiek: 20 lat) – trener
  • Poland Wojciech „Fizer” Jaworski (wiek: 23 lata) – analityk