Poznaliśmy drabinkę zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Masters Spring 2020. AVEZ Esport w pierwszym spotkaniu podejmie GODSENT!

Dzisiejszy wieczór był dla AVEZ bardzo udany. Nasi rodacy zwyciężyli bowiem 2:0 z sAw w decydującym pojedynku w ramach otwartych eliminacji do DH Masters Spring 2020 i awansowali do zamkniętego etapu, w którym poza nimi znaleźli się także reprezentanci Virtus.proGODSENTforZeFATEOGLDLC oraz Spirit.

Rywalizacja w ostatecznych kwalifikacjach odbędzie się w formacie drabinki podwójnej eliminacji. Oznacza to, że nawet jeśli danej ekipie podwinie się noga, nadal pozostanie ona w walce o slota do głównego turnieju. Dopiero po dwóch porażkach drużyny będą się żegnały ze zmaganiami.

Wiemy już, który z podanych wcześniej składów będzie pierwszym przeciwnikiem MOLSIEGO i spółki. Polacy na starcie zmierzą się z GODSENT zajmującym obecnie 20. pozycję w światowym rankingu HLTV. Bez wątpienia zapowiada się więc ciężka przeprawa, bo jest to formacja, która w przeszłości niejednokrotnie pokazywała, że potrafi grać w CS-a na wysokim poziomie, chociażby docierając do półfinału ICE Challenge na początku tego roku. Miejmy natomiast nadzieję, że Polacy będą w stanie ją pokonać i zrobić krok w stronę listy uczestników DreamHack Masters Spring 2020.

Niżej przedstawiamy godziny rozpoczęcia jutrzejszych meczów w kwalifikacjach.

  • 15:00 Russian Federation forZe vs. France LDLC
  • 18:00 European Union OG vs. Bulgaria FATE
  • 18:00 Kazakhstan Virtus.pro vs. Russian Federation Spirit
  • 18:00 European Union GODSENT vs. Poland AVEZ Esport

Każde spotkanie będzie rozgrywane w systemie BO3, czyli do dwóch wygranych map.