MAD Lions przyszło dziś do społeczności CS-a z kolejnym ogłoszeniem. Zaprezentowało bowiem swojego piątego zawodnika, którym został Viktor „somedieyoung” Orudzhev.

Pod koniec minionego roku MAD Lions zdecydowało, że przyszła pora na zmiany w dywizji. Przesunęło w efekcie na ławkę rezerwowych Pere „sausol” Solsona Saumella oraz Vladymyra „Woro2k” Veletniuka, czyli dwójkę, która była w drużynie od początku projektu, za którym stoi polski szkoleniowiec – Jakub „kuben” Gurczyński. Najbardziej zadziwił nas bez dwóch zdań ruch związany z Woro2k, gdyż po statystykach wydawało się, że międzynarodowa ekipa posiada na pokładzie niesamowity talent, ale oczywiście indywidualne wyniki, to nie wszystko.

Najmocniej liczą się rezultaty zespołu, na które pracuje cała paczka, a one w ostatnich zawodach poprzedniego sezonu nie wyglądały za dobrze. Teraz MAD Lions rozpoczyna nowy etap z nowymi twarzami w formacji. Jedną z nich został wczoraj ogłoszony Michał „MICHU” Müller, a drugą dziś przedstawiony pochodzący z Ukrainy Viktor „somedieyoung” Orudzhev.

Viktor ma za sobą długi epizod pod banderą Spirit. W rosyjskiej organizacji spędził łącznie cztery lata, z których może być zadowolony. Wystąpił bowiem na trzech Majorach, które są najważniejszymi rozgrywkami w CS-ie oraz wygrał kilka turniejów – między innymi Eden Arena Malta Vibes Week 8, ESL One Road to Rio – CIS i Nine to Five 3.

Po wspomnianych roszadach grą z AWP w MAD Lions zajmie się Justinas „jL” Lekavicius, a skład prezentuje się następująco:

  • Denmark Johannes „b0RUP” Borup
  • Denmark Thomas „TMB” Bundsbæk
  • Lithuania Justinas „jL” Lekavicius
  • Poland Michał „MICHU” Müller
  • Ukraine Viktor „somedieyoung” Orudzhev
  • Poland Jakub „kuben” Gurczyński – trener