Dziś poznaliśmy zespoły, które zmierzą się ze sobą w walce o miejsca w zamkniętych kwalifikacjach do V4 Future Sports Festival. Pula nagród głównego turnieju counter-strike wynosi aż 500 000 euro.

Najciekawiej zapowiada się spotkanie Codewise Unicorns z Homesick Qualifires. Ekipa Kacpra 'Darko' Ściery zmierzy się z drużyną, o której było nie tak dawno bardzo głośno. Jednorożce bez dwóch zdań są faworytami w walce o miejsce w zamkniętych kwalifikacjach, ale zespół zbudowany w oparciu o byłych zawodników Pompa Team nie jest w tej potyczce bez szans.

O miejsce w turnieju walczy także Grzegorz 'Szpero' Dziamałek. Prowadzone przez niego Deez Nuts przeszło jak burza przed wszystkie spotkanie kwalifikacyjne. Na ich drodze teraz stanie SLAVGENT, które zaskakująco wyeliminowało z rozgrywek Pompa Team. Tutaj walka zapowiada się niesamowicie emocjonująco.

W pozostałych dwóch spotkaniach Seal Esport podejmie Solaris eSports oraz ProXima Gaming Academy zmierzy się z Delusion Team. Warto tutaj zaznaczyć, że foki na swojej drodze wyeliminowały nowy skład Pact.

Wszystkie spotkania odbędą się już dzisiaj w formacie BO3, a zwycięzcy dołączą do czterech zaproszony drużyn w zamkniętych kwalifikacjach. Warto pamiętać, że na finały do Budapesztu zostały zaproszone takie potęgi, jak Faze Clan, czy Virtus.pro.