Wygląda na to, że nieudane kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski przelały czarę goryczy. Według polish leaks HONORIS zdecydowało się na dwie zmiany w składzie.

Taka stagnacja, podczas gdy wyniki zespołu były fatalne nie mogła trwać wiecznie. Początek HONORIS wyglądał obiecująco – na scenę wracali NEO i TaZ, pomagał im STOMP, a na dodatek nowo upieczona organizacja znalazła mocnego sponsora jakim jest niewątpliwie Red Bull. Wymieniona trójka dobrała do drużyny prisma i reiko i miała stanowić o sile polskiego CSa.

Rzeczywistość była jednak zgoła inna – drużyna lawiruje pomiędzy siódmą, ósmą i dziewiątą dziesiątką rankingu HLTV. Póki co HONORIS otrzymywało zaproszenia na wiele turniejów, ale jednak fatalne wyniki muszą prędzej czy później sprawić, że organizatorzy odwrócą się od Polaków. Dotychczas ekipa TaZa była najczęściej dostarczycielami punktów w fazach grupowych.

Czarę goryczy przelały nieudane zamknięte kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski. Porażki z mixami i drobnymi organizacjami były z pewnością mocnym uderzeniem w policzek dla tak utytułowanych graczy jak NEO i TaZ. Legendarny duet zdecydował się na zmiany w swoim zespole. Według polish leaks z drużyny odejdą prism i reiko. Obaj byli nieobecni podczas ostatnich treningów, na których pojawili się zaś grucha i Sameyo. Obaj dotychczas występowali w barwach Cyberwolves.