Entropiq również szykuje zmiany po zakończeniu sezonu. Według OverDrive’a z rosyjskim zespołem pożegnać ma się Lack1, a jego następca został już wyłoniony.

Dla Entropiq rok 2022 był całkiem niezły. Rosjanie w marcu osiągnęli swój szczyt w rankingu HLTV, awansując aż na 9. miejsce w tym zestawieniu. Mimo kilku mniejszych sukcesów nie da się ukryć, że fani drużyny El1ana odczuli niemałe rozczarowanie po zakończeniu europejskiego turnieju RMR. Awans na PGL Major Antwerp miał być dla podopiecznych hoocha wręcz obowiązkiem, a tymczasem zakończyło się jedynie na jednym zwycięstwie z Endpoint i szybkim powrocie do domu z bilansem 1-3.

Rosyjska organizacja, wierząc, że jest w stanie wskrzesić  ze swojego zespołu jeszcze więcej, zamierza przeprowadzić w swoich szeregach pierwszą od dłuższego czasu zmianę. Według OverDrive’a mającego świetne informacje zza Wschodniej granicy z Entropiq pożegnać ma się Lack1, a w jego miejsce wskoczyć ma Mir.

26-latek od pół roku pozostaje na ławce rezerwowych Teamu Spirit, na której wylądował po tym, jak organizacja przeprowadziła gruntową przebudowę swojego składu. W przeszłości Rosjanina doskonale kojarzyć mogliśmy również z gry dla Gambit, czy „legendarnego” Vega Squadron.