Rok temu na scenę puchar wnosił Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Był to moment, który chwycił chyba każdego polskiego kibica za serce. Tym razem tego wielkiego zaszczytu dostąpi były reprezentant Natus Vincere – Zeus.

Danylo posiada masę pozytywnych wspomnień z polskiej ziemi. To właśnie u nas wygrał swojego jedynego Majora w życiu. Było to trzy lata temu podczas PGL Major Kraków, gdzie w finale pokonał Immortals. Prawie każdy do tej pory pamięta wiele fenomenalnych akcji z tego turnieju, jak chociażby granat od Dosi na Inferno, który doczekał się później swojego upamiętnienia w grze.

Ukraińca również z Katowicami wiąże masa pozytywnych wspomnień. Spodek odwiedzał wiele razy, a jego najlepsze występy to trzecie miejsce w 2019 i 2016 roku oraz 1/4 w 2015. Legendarny zawodnik Na`Vi będzie zarazem już piątym graczem, który dostąpi zaszczytu wniesienia pucharu. Przed nim zrobili to jedynie Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Mariusz „Loord” Cybulski, Wiktor „TaZ” Wojtas i Yoan „ToD” Merlo.