Dużo mówiono o powrocie Zeusa i seizeda. Część zadawała sobie pytanie – po co mieliby to robić? Okazuje się jednak, że mają jakiś cel i chcą go razem zrealizować w barwach Na`Vi!

Daniil 'Zeus' Teslenko jeszcze niedawno wygrywał Majora Gambit, natomiast coś go przekonało do powrotu i od dziś oficjalnie jest reprezentantem potężnej organizacji Natus Vincere. Razem z Denisem 'seizedem' Kostinem postanowił, że ponownie ubierze żółto-czarną koszulkę, w której powalczy o najwyższe cele!

Historia rozpadu starego składu Na`Vi jest dość długa i oczywiście chodziło wtedy o słabe wyniki. Szukali rozwiązania, które pomoże im odzyskać blask, ale nie mogli go znaleźć. Wywalili więc Zeusa, którego zastąpili s1mplem. Poza ESL One New York 2016 nic większego nie udało im się osiągnąć, stąd właśnie kolejny raz zaczęli myśleć, co może im pomóc. Zrobił się szum na temat zmian. Odszedł Guardian, który nie mógł wrócić do starej, świetnej dyspozycji z AWP i potrzebował świeżości. Jego rolę przejął Oleksandr 's1mple' Kostyliev, aczkolwiek dalej byli bez prowadzącego. Po kilku dniach plotkowania oficjalnie wiemy, że reprezentanci Natus Vincere przyznali się do błędu i chcieli powrotu prawdziwego lidera – Zeusa. Piąte miejsce w składzie zajął Denis 'seized' Kostin, który nie pobył długo poza zespołem, dosłownie kilka dni był wolnym agentem.

Co teraz? Jakie cele postawi sobie Na`Vi i sam Zeus, który już nie raz udowodnił jak wielkim jest graczem? Przekonamy się już niebawem, ale skoro Daniil był w stanie z Gambit zrobić mistrzów PGL Major Kraków 2017, to z pewnością razem z Natus Vincere, także będzie mierzył w pierwsze miejsca na LAN-ach.

Skład Na`Vi po zmianach:

  • Ukraine Oleksandr 's1mple' Kostyliev
  • Russian Federation Denis 'seized' Kostin
  • Ukraine Daniil 'Zeus' Teslenko
  • Ukraine Ioann 'Edward' Sukhariev
  • Russian Federation Egor 'flamie' Vasilyev