CG nabywa dwie nowe twarze. Czy podniesie to poziom ich gry? A może wręcz przeciwnie – sprowadzi go do parteru? Przekonamy się już niedługo!


CG to drużyna, która ostatnimi czasy pokazywała się z dobrej strony pokonując LDLC White oraz ledwie przegrywając z PENTA. Równocześnie z niesamowitymi umiejętnościami ujawnił się także ich brak doświadczenia, co było głównym czynnikiem mającym wpływ na porażkę z drugą, z wymienionych drużyn.

Chwilę po tych wydarzeniach z drużyny usunięci zostali Christian „rezex” Bjerregaard oraz Jesse „zehN” Linjala, którzy to współpracowali z nimi od początku istnienia zespołu. Głównymi powodami była ich sytuacja w życiu prywatnym oraz, bardziej znaczącą przyczyną dla pozostałej trójki, bariera językowa powodująca znaczące utrudnienia podczas rozgrywek.

Fredrik „freddieb” Buö oraz Joakim „disco doplan” Gidetun – to dwie twarze, które uzupełnią powstałą w wyniku powyżej opisanej decyzji lukę. Mieli już oni okazję pomagać pozostałym w zmaganiach, co w znaczącym stopniu wpłynęło na ich rekrutację do drużyny.

Skład meczowy zespołu CG prezentuje się następująco:

William „draken” Sundin
Andreas „mOkEn” Karlsson
Fredrik „REZ” Sterner
Fredrik „freddieb” Buö
Joakim „disco doplan” Gidetun