Skład zbudowany na fundamencie Złotej Piątki nie dał rady wyjść z grupy rozgrywek Kinguin Legends. Jednak wciąż mamy komu kibicować.

pashaBiceps Team pierwszego dnia rozjechała ekipę HeatoNa i na tym zakończyły się jego sukcesy w Kinguin Legends. Wszystkie kolejne mecze przerosły umiejętności składu złożonego przez Jarosława Jarząbkowskiego, a porażka na kennySa spowodowała, że Polacy znaleźli się w strefie spadkowej.

Zdecydowanie lepiej poradził sobie Filip „NEO” Kubski grający z trzema szwedzkimi legendami – Patrikiem „f0rest” Lindbergiem, Adamem „friberg” Fribergiem i Olofem „olofmeister” Kajbjerem. Zespół wspomaga Filip „tudsoN” Tudev w roli snajpera i taka mieszkanka doświadczenia z młodą krwią zapewniła im awans do półfinału.

Polscy kibice mogą być zadowoleni z duetu Karola „rallena” Rodowicza oraz Mikołaja „mouza” Karolewskiego, którzy grając w drużynie Maikelele, zajęli pierwsze miejsce w grupie. Ponadto rallen jest drugim najlepszym graczem turnieju, posiadając rating na poziomie 1.29. Wyżej uplasował się jedynie Mohammad „BOROS” Malhas.

W sobotę rozegrane zostaną dwa mecze fazy pucharowej, zaś w niedzielę będziemy mogli obejrzeć finał. Oto harmonogram:

17 września 2022:

  • 13:00 – kennyS Team vs Edward Team
  • 16:00 – NEO Team vs kennyS/Edward

18 września 2022:

  • 15:00 – Maikelele Team vs TBD