MAD Lions wyciągnęło rękę do Teodora „SPELLAN” Nikolova i zaproponowało mu okres próbny w dywizji CS:GO. Posiada zatem na pokładzie doświadczonego IGL-a.

Wspomniana we wstępie marka zaprezentowała pierwszą odsłonę swojej nowej drużyny pod koniec marca. Od tamtej pory podopieczni Jakuba „kuben” Gurczyńskiego przystąpili do dwóch wydarzeń – Nordic Masters Spring 2021 Funspark ULTI 2021 EU Regional 1. Co prawda w obu nie osiągnęli żadnego sukcesu, natomiast nie byli łatwym przeciwnikiem dla żadnego z uczestników tych turniejów. Potrafili zaprezentować opór i w efekcie raz zaskoczyli ENCE oraz x-kom AGO.

Dwa dni temu dowiedzieliśmy się jednak, że MAD Lions chce nieco edytować swoją dywizję w FPS-ie Valve. Klub zakomunikował rozstanie z Kristersem „keen” Dārznieksem, którego testy dobiegły końca. Nie musieliśmy długo czekać, aż poznamy nowego gracza formacji Filipa „tudsoN” Tudeva, który podejmie się w niej prowadzenia. Dziś na światło dzienne wyszło, że został nim Teodor „SPELLAN” Nikolov, który podobnie, jak keen – nie może być pewny swojej pozycji w zespole. Póki co zasilił go jedynie na okres próbny, po którym wszystko stanie się jasne.

Przypominamy, że SPELLAN w przeszłości działał m.in. pod banderą EpsilonWindigo. Bez dwóch zdań jednym z jego zadań w nowej ekipie będzie wprowadzenie doświadczenia, które nabył przez kilka lat rywalizacji. Przyda się ono w gronie złożonym głównie z nieogranych na scenie zawodników.

Skład MAD Lions wygląda tak:

  • Poland Filip „⁠tudsoN⁠” Tudev
  • Lithuania Justinas „⁠jL⁠” Lekavicius
  • Spain Pere „⁠sausol⁠” Solsona Saumell
  • Denmark Thomas „⁠TMB⁠” Bundsbæk
  • Ukraine Volodymyr „⁠Woro2k⁠” Veletniuk
  • Bulgaria Teodor „⁠SPELLAN⁠” Nikolov
  • Poland Jakub „kuben” Gurczyński – trener