Faza pucharowa United Masters League zapowiada się ciekawie dla polskich kibiców. Dlatego też nie mogło zabraknąć polskiej transmisji z tego wydarzenia!

Illuminar Gaming, ARCY i Paweł „Dycha” Dycha w barwach Sprout – to co nas czeka w ciągu najbliższych kilku dni w ramach fazy pucharowej United Masters League. Dzięki agencji gamingowej Fantasyexpo, będziemy mogli przeżywać emocje związane z tym wydarzeniem na polskiej transmisji!

Dla obydwóch w pełni polskich formacji nie będą to pierwsze mecze w 2020 roku. Zarówno Illuminar jak i ARCY wzięło udział w zamkniętych kwalifikacjach do IEM Katowice 2020. Niestety żadnej z rodzimych drużyn nie udało się awansować, lecz można było zobaczyć jak przerwa świąteczna wpłynęła na te zespoły. iHG rozegrało bardzo wyrównane spotkania z ENCE i MAD Lions ponownie pokazując, że puka do drzwi światowej czołówki. Jednak ARCY trawione przez problemy z organizacją i zmiany kadrowe niestety rozczarowało.

Jednak mimo przegranych w ramach wcześniej wspomnianych kwalifikacji, obydwie ekipy mają szansę zajść daleko w finałach United Masters League. Illuminar Gaming w pierwszym meczu trafiło na fińską grupę HAVU, które w nowym roku poniosło już kilka porażek. Z kolei ekipie TaZa i NEO najpierw przyjdzie się zmierzyć się z Copenhagen Flames, które w 2020 rozegrało tylko jeden mecz i przegrało z Gambit Youngsters.

Na domiar tego, już dziś zobaczymy debiut Pawła „Dychy” Dychy w nowych barwach. Były zawodnik Aristocracy rozegra pierwsze oficjalne spotkanie w niemieckim zespole. Sprout zmierzy się z BIG, więc możemy się spodziewać bardzo interesujący bratobójczy pojedynek.

Harmonogram ćwierćfinałów:

  • Poniedziałek, 13.01.20 – 18:00 – Germany BIG vs Germany Sprout
  • Wtorek, 14.01.20 – 15:00 – Poland ARCY vs Denmark Copenhagen Flames
  • Środa, 15.01.20 – 16:00 – Poland Illuminar vs Finland HAVU
  • Poniedziałek, 20.01.20 – Russian Federation forZe vs Russian Federation Hard Legion

Wszystkie powyższe pojedynki będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na oficjalnych kanałach ESPORT NOW, czyli na Facebooku, YouTube i Twitchu.