Parimatch przy pomocy StarLadder już niebawem zorganizuje turniej CS:GO. W puli nagród znajdzie się równe 100 tysięcy dolarów!

W zmaganiach będziemy obserwować łącznie osiem formacji z Europy i drugie tyle z regionu CIS. Jak na razie wiemy, że w zawodach pojawią się reprezentanci Virtus.proforZe oraz Spirit. Resztę uczestników poznamy zapewne niebawem. Dziewięciu z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenie, tak jak wcześniej wspomniane zespoły, a pozostałe sloty wypełnią najlepsze drużyny z kwalifikacji. Rywalizacja oczywiście odbędzie się w internecie i potrwa od 4. kwietnia do 3. maja.

Warto podkreślić, że rozgrywki będą swego rodzaju powrotem StarLaddera do organizacji potyczek po kilku miesiącach przerwy. Ostatnie ich wydarzenie rozgrywane było bowiem w październiku minionego roku. Mowa o 8. edycji StarSeries i-League, którą zwyciężyło Evil Geniuses pokonując w Wielkim Finale fnatic i zgarniając tym samym aż $250 000 na swoje konto.

Jeżeli chodzi o format zmagań, to Parimatch League rozpoczniemy od otwartych eliminacji. Następnie przejdziemy do fazy grupowej z podziałem na regiony, a zwieńczeniem będą play-offy, do których dostaną się tylko 4. grona.