Firma E2Tech ogłosiła, że w tym roku również zorganizuje esportową imprezę Moche XL Esports. Potrwa ona od 27. do 28. czerwca. Dodała również, że pierwszym zespołem, który znalazł się na liście uczestników wydarzenia zostało Made in Brazil.

Kolejny sezon z rzędu fani esportu z Portugalii zbiorą się w hali widowiskowo-sportowej Altice Arena, aby obserwować zmagania CS:GO. Jak na razie pewne wystąpienia na nich jest tylko MIBR FalleNem na czele, który wspólnie z ferem w 2018 roku zwyciężył tę rywalizację. Wtedy obaj Panowie reprezentowali jeszcze barwy SK Gaming.

W ramach Moche XL Esports 2020 łącznie sześć formacji zawalczy między sobą o nagrody z puli wynoszącej $100 000, czyli tyle, co np. podczas DreamHack Open. Warto zaznaczyć, że pod tym względem rozgrywki odbywające się w Lizbonie cały czas się polepszają zwiększając pieniądze, o które toczy się gra. Dla porównania – dwa lata temu w tych zawodach drużyny rywalizowały o połowę mniejszą kwotę.

Przypominamy, że na Moche XL Esports 2019 mieliśmy polski akcent w postaci Virtus.pro, które jeszcze w tamtym okresie reprezentowali m.in. Snax Vegi. Być może zatem tym razem także twórcy turnieju wyciągną rękę do któregoś grona z Polski.