Finały Games Clash Masters zbliżają się coraz większymi krokami. Dziś organizatorzy odsłonili kolejną kartę dotyczącą kwalifikacji do głównego wydarzenia.

W dniach 26-28 lipca zostanie wyłoniony kolejny finalista turnieju Games Clash Masters – jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń esportowych organizowanych na polskiej scenie. W ostatni weekend lipca rozegrane zostaną europejskie kwalifikacje, a jedna najlepsza ekipa wystąpi w Gdynia Arena walcząc o pulę nagród wynoszącą $100.000.

W turnieju eliminacyjnym weźmie udział osiem zespołów, z czego sześć otrzyma bezpośrednie zaproszenie, a dwie wywalczą sobie slota dzięki otwartym kwalifikacjom. Rozgrywki odbędą się online, zaś ich realizacja będzie miała miejsce w studiu w Warszawie. Na chwilę obecną organizatorzy ujawnili cztery ekipy, które otrzymały bezpośrednią przepustkę, więc lista uczestników wygląda następująco:

  1. Germany Sprout
  2. European Union Epsilon
  3. Germany ALTERNATE aTTaX
  4. Denmark Tricked
  5. TBA
  6. TBA
  7. I Online Qualifier
  8. II Online Qualifier

Każdy z Was może zapisać się do otwartych kwalifikacji i spróbować swoich sił. Link do zapisów znajduje się pod tym adresem.