Dziś wieczorem Virtus.pro zmierzy się z kolejnymi rywalami podczas trwającego wydarzenia ECS Season 1. Jak potoczą się losy polskich reprezentantów? Przeanalizujmy ostatnie wyniki tych trzech drużyn.

Początek dla Naszych rodaków nie był łatwy. W pierwszym tygodniu zmierzyli się z zawodnikami dignitas, z którymi przegrali wynikiem 2-1. Podobnie było również w kolejnym, gdzie ten sam rezultat spotkał ich podczas gry z FaZe Clan. Zwycięstwo odnotowane zostało dopiero w trzecim starciu z Ninjas in Pyjamas (2-0). Niestety to nie zapoczątkowało potrzebnej fali zwycięstw by poprawić swoją pozycję. Podczas drugiego tygodnia rozegrali także mecz z reprezentantami niemieckiej formacji mousesports, jednak Polacy nie potrafili sobie dostatecznie poradzić (2-0).

Astralis oraz fnatic obecnie rozegrały tylko jeden mecz. Duńczycy mieli okazję walczyć przeciwko mousesports od początku nie pozostawiając im żadnych nadziei na wygrane spotkanie (2-0). Szwedzi natomiast posiadają porażkę na swoim koncie, którą zafundowali im gracze z FaZe Clan (2-1).

W tym momencie to polska reprezentacja stoczyła najwięcej walk. To właśnie dziś dostają podwójną szansę na poprawienie swoich wyników podczas dwóch, wcale niełatwych meczy. Czeka Nas bardzo emocjonujący wieczór. Wszystkim kibicom pozostaje trzymanie kciuków. Transmisję na żywo będzie można zobaczyć na oficjalnym kanale FACEIT.

  1. 18:00 – Virtus.pro vs. fnatic
  2. 21:00 – Virtus.pro vs. Astralis