Zanim rozpoczną się rozgrywki DreamHack Masters Malmö 2016 będziemy mieli okazję do kibicowania Naszym rodakom chwilę wcześniej. Dziś, zmierzą się z formacją SK Gaming w ramach ESL Pro League Week 7.

Obecnie, reprezentacja Polski zajmuje ostatnie miejsce w tabeli europejskiej dywizji. Ich stosunek wygranych do przegranych spotkań wynosi 2-14, co z pewnością nie jest satysfakcjonującym wynikiem. Zaledwie trzy tygodnie pozostały do wyłonienia najlepszych drużyn, które spotkają się na londyńskich finałach. Mimo, że Virtus.pro nie ma już szans na znalezienie się w najlepszej czwórce, to wciąż pozostała im możliwość odbicia się od dna tabeli.

Obecnie najlepsze zespoły europejskie:

  1. Sweden NiP
  2. Sweden fnatic
  3. Denmark Astralis
  4. France G2 Esports

Obecnie najlepsze zespoły północnoamerykańskie:

  1. Brazil Luminosity
  2. United States Cloud9
  3. United States Selfless
  4. Australia Renegades

Dziś, zawodnicy zmierzą się z graczami SK Gaming, którym udało się wygrać zaledwie pięć na trzynaście spotkań. Virtus.pro po świetnym występie podczas MLG Columbus 2016 i wyjściu z kryzysu spadkowej formy, ma kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Mecze rozpoczną się o godzinie 20:00 oraz 21:00, a transmisję na żywo będzie można znaleźć pod tym adresem.