zamknij stream Stream

Zapisz się do otwartych kwalifikacji Polskiej Ligi Esportowej!

19.04.2019 Michał Perkowski

Już dziś ruszają zapisy do otwartych kwalifikacji do Polskiej Ligi Esportowej. Najlepsze zespoły awansują do Dywizji Profesjonalnej na najbliższy split.

Organizatorzy zdają sobie sprawę, że szczegóły nadchodzącego sezonu Polskiej Ligi Esportowej wciąż owiane są mgłą tajemnicy. Jednak teraz zapowiadają, że wszystkie informacje na temat zbliżającego się wielkimi krokami sezonu zostaną ogłoszone zaraz po świętach Wielkanocnych, czyli we wtorek.

W tym momencie ogłaszają otworzenie zapisów do otwartych kwalifikacji do Dywizji Profesjonalnej w Polskiej Lidze Esportowej – Wiosna 2018. W nadchodzącym sezonie chcą kontynuować wsparcie dla zespołów spoza ścisłej czołówki, które szukają pola do rozwoju i pokazania się szerszej publiczności. Mimo że tym razem nie zostaną przeprowadzone eliminacje bezpośrednio do Dywizji Mistrzowskiej, to składy z DP będą miały wiele okazji mierzyć się z zespołami z wyższej ligi. Dodatkowo tym razem przygotowana zostanie oddzielna pula nagród dla Dywizji Profesjonalnej. Szczegóły zostaną ujawnione niedługo, lecz organizatorzy zdradzili, że kwalifikacje przeprowadzone zostaną przy współpracy z Polish Pro League.

Równolegle z Dywizją Profesjonalną wystartuje kolejna edycja Akademii Casterów, która prawdopodobnie będzie ostatnią szansą dla początkujących komentatorów CS:GO. Tym razem nad projektem będzie czuwał laureat poprzedniej edycji – Kamil „dziukens” Dziuk. Jest to niepowtarzalna szansa dla osób chcących rozwijać się jako caster Counter-Strike: Global Offensive.

Do kwalifikacji będzie można zapisać się na stronie www.polskaligaesportowa.pl od godziny 21:00. Zapisy do Akademii Casterów ruszą po świętach, więc osoby zainteresowane prosimy o śledzenie naszych social media.

Inne tego autora