W kwietniu odbędzie się wydarzenie That's My Streamer. Wystąpi w nim zespół Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego, do którego każdy może spróbować się dostać!

Nie ulega wątpliwości, że wspólna gra w jednej formacji z Jarosławem „pashaBiceps” Jarząbkowskim to marzenie praktycznie każdej osoby, która jest związana z CS:GO. Teraz część społeczności będzie mogła je spełnić dzięki inicjatywie That's My Streamer.

Podczas wydarzenia dojdzie do potyczki między drużyną byłego reprezentanta Virtus.pro a dywizją szwedzkiego streamera Ludwiga „Anomaly” Lagerstedta. Link do zapisów znajdziecie pod tym adresem. Zgłoszenia można wysyłać do 18. kwietnia. Gdy zamknie się opcja dołączenia do zmagań – nadejdzie etap okresu próbnego, po którym pashaBiceps Anomaly wyłonią swoje ekipy, które otrzymają trzy tygodnie na przygotowania do ostatecznego pojedynku, który zostanie rozegrany na początku maja.

Warto podkreślić, że pula nagród That's My Streamer wyniesie $10 000, z czego $8 000 zgarnie mistrz rywalizacji, a $2 000 przegrany w formie pocieszenia i nagrodzenia za zaangażowanie w rozgrywki. Całą akcję wspiera marka Opera GX.