Faza regionalna już za nami, pora na fazę grupową Spring Sweet Spring. W pierwszej rundzie turnieju Izako Boars zagra z GORILLAZ, a Wisła All in! Games Kraków z Ambush.

  • Poland Izako Boars – European Union GORILLAZ

To nie będzie łatwy i przyjemny start turnieju dla Izako Boars. Polacy w pierwszej rundzie trafili na wymagającego przeciwnika, jakim jest z pewnością drużyna GORILLAZ. Ekipę flushy można nazwać swego rodzaju składem gwiazd, w końcu każdy z graczy odnosił znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej, czy jest nawet legendą gry, jak właśnie Szwed. Dziki z kolei borykają się w ostatnim czasie z problemami, spowodowanymi po części długą absencją mono. W efekcie forma IB nie jest już tak imponująca, jak na początku roku – szczególnie boli przegrany półfinał ESL Mistrzostw Polski. Pojedynek z GORILLAZ nie wygląda jak wymarzony scenariusz na odbicie się, chociaż według bukmacherów europejski kolektyw jest jedynie minimalnym faworytem.

  • Poland Wisła All in! Games Kraków – France Ambush

Drugie spotkanie na dziś to mecz Wisły z Ambush. Ekipa SZPERA trafiła zdecydowanie lepiej, niż ich koledzy z Izako Boars, Ambush bowiem to dopiero 185. drużyna rankingu HLTV. Francuzi nie tak dawno mieli serię ośmiu porażek z rzędu na międzynarodowej scenie. Ostatnio zaś jedynie wygrywają ze słabymi europejskimi markami, gdy przychodzi im się zmierzyć z kimś z półki, na której przebywa Biała Gwiazda, to zawodnicy znad Loary przegrywają. Tutaj nie może być innego wyniku, niż zwycięstwo Wisły. Polacy zagrają dziś z Markosiem, który przebywa na testach w drużynie.

Harmonogram spotkań:

  • 12:00 Poland Izako Boars – European Union GORILLAZ
  • 18:00 Poland Wisła All in! Games Kraków – France Ambush

Transmisja obu spotkań odbędzie się na kanale GoodGame League.