Astralis zapowiedziało wielkie ogłoszenie na dziś. Na social mediach drużyny widzimy zdjęcie koszulki organizacji, na której widnieje napis „2025”.

Tak naprawdę ciężko stwierdzić, czego możemy się spodziewać. Możliwości są dwie. Być może któryś z zawodników – Xyp9x, Magisk, dupreeh zdecydował się przedłużyć kontrakt z Astralis do 2025 rok, albo organizacja szykuje ogłoszenie transferu k0nfiga, który jakiś czas temu przestał być związany kontraktem z Complexity.

Mimo wszystko bardziej prawdopodobne wydaje się, że to któryś z graczy legendarnego trio Astralis zdecydował się podpisać nową umowę, która będzie obowiązywała do 2025 roku. Ostatnio dziwić mógł nas fakt, że organizacja tuż przed Majorem przeniosła na ławę rezerwowych Bubzkjiego, a powołała zawodników, których przyszłość w zespole stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

Niewykluczone, że cała trójka, czyli Xyp9x, Magisk oraz dupreeh postanowiła jednak pozostać w duńskiej organizacji, byłaby to w pewnym stopniu niespodzianka, ponieważ wcześniej nic na to nie wskazywało. Od kilku miesięcy słyszeliśmy o nadchodzącej rewolucji w składzie Astralis, do którego miałby dołączyć k0nfig. Ten dosłownie przed tygodniem pożegnał się z Complexity i rozpoczął poszukiwania nowej drużyny. Wcześniej musi jeszcze dojść do w pełni sprawności po kontuzji nadgarstka.