Jeszcze nie tak dawno ze składu HAVU odszedł hoody, który postanowił swoją przyszłość powiązać z grą VALORANT. Na jego miejsce do drużyny dołączył xseveN, były reprezentant ENCE.

Fin ma za sobą ogromny bagaż doświadczenia, które nabył w formacji allu. Jego kariera rozkręciła się po zajęciu drugiego miejsca na pamiętnym Majorze w Katowicach. To właśnie wtedy rozpoczęła się ogromna fala zainteresowania jego formacją. xseveN w kolejnych miesiącach stawał na podium takich turniejów jak BLAST Pro Series: Madrid, CS:GO Asia Championships, czy IEM Chicago. Wraz z nowym rokiem ENCE przestało sobie już tak dobrze radzić. Finowie coraz częściej zaczęli zajmować dolne lokaty i przegrywać na znacznie słabsze zespoły. Problemy nie zostały zażegnane, przez co widzieliśmy sporo zmian w wyjściowej piątce.

Z częścią nowej drużyny xseveN zna się już doskonale. W przeszłości grał pod jedną banderą z sAw oraz ZOREE. Na dokładniejsze poznanie pozostałej dwójki nie ma już zbyt wiele czasu. Pierwszym sprawdzianem dla Finów będą europejskie kwalifikacje do FunSpark ULTI. W swojej grupie natrafili na wiele polskich akcentów, takich jak drużyna x-kom AGO, HONORIS oraz polsko-niemieckie Sprout. Na początek zmierzą się z x6tence, które zajmuje obecnie 45. miejsce w rankingu HLTV. Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 13:00. Aktualny skład HAVU prezentuje się następująco:

  • Finland Eetu „⁠sAw⁠” Saha
  • Finland Lasse „⁠ZOREE⁠” Uronen
  • Finland Joonas „⁠doto⁠” Forss
  • Finland Olli „⁠sLowi⁠” Pitkänen
  • Finland Sami „⁠xseveN⁠” Laasanen
  • Finland Taneli „⁠disturbed⁠” Veikkola (trener)