Bogdan „xsepower” Chernikov wraca do gry. Snajper z Rosji będzie rywalizował pod banderą K23, do którego dołączył dziś również Daniil „X5G7V” Maryshev.

Październik okazał się miesiącem zmian w K23. Drużyna po rozczarowującym występie podczas wydarzenia IEM Fall CIS, które zakończyła na 9/10. pozycji postanowiła rozstać się z Daurenem „AdreN” Kystaubayevem oraz Rustemem „mou” Telepovem. Dodatkowo z roli analityka zwolniony został Nurbolat „hpp” Dúısembaev. Podjęte decyzje mają miejsce w najlepszym możliwym okresie, gdyż zespół już i tak nie ma opcji dostać się na Majora i może po prostu rozpocząć nowy etap w swojej historii.

Kolejny rozdział K23 będzie pisało z Bogdanem „xsepower” Chernikovem i Daniilem „X5G7V” Maryshevem na pokładzie. Bogdan jest większości znany, ponieważ ponad trzy lata działał w barwach forZe, z którym udało mu się osiągnąć kilka sukcesów i w efekcie przebić dość wysoko w światowym rankingu HLTV. Bez dwóch zdań był wówczas jednym z najmocniejszych punktów formacji. Drugiego z wymienionych graczy możemy natomiast kojarzyć ze współpracy z m.in. INDE IRAE, które opuścił po wyżej wspomnianym Intel Extreme Masters. Najwidoczniej miał ochotę spróbowania swoich sił w nowym otoczeniu.

Warto podkreślić, że obaj Panowie mieli już okazję pojawić się na serwerze jako członkowie K23 w ramach REPUBLEAGUE TIPOS Season 2. Obecnie dywizja Sanzhara „neaLaN” Iskhakova czeka na dalszą fazę rozgrywek, do której przeszła zwyciężając z Izako Boars Singularity.

Skład K23 wygląda tak:

  • Russian Federation David „⁠n0rb3r7⁠” Danielyan
  • Russian Federation Petr „⁠fame⁠” Bolyshev
  • Russian Federation Daniil „⁠X5G7V⁠” Maryshev
  • Russian Federation Bogdan „⁠xsepower⁠” Chernikov
  • Kazakhstan Sanzhar „⁠neaLaN⁠” Iskhakov
  • Kazakhstan Aset „⁠Solaar⁠” Sembiyev – trener