Team LDLC przedstawił trzeciego gracza w swojej nowej dywizji. Został nim xms, który wcześniej był związany między innymi z EnVy.

Nie tak dawno LDLC ogłosiło rozwiązanie kontraktów ze swoim dotychczasowym składem CS:GO. Organizacja nie zamierzała jednak długo zastanawiać się nad powrotem na scenę i od razu zaczęła budować nowy zespół. Zaczęło się od zatrudnienia MAJ3RA, następnie SIXERA, a wczoraj dowiedzieliśmy się, że Team LDLC będzie reprezentował również xms.

Alexandre w swojej karierze grał już w kilku ekipach, jednak z żadną nie udało mu się osiągnąć czegoś większego. Bez wątpienia xms najlepiej wspomina okres bycia zawodnikiem EnVyUs, z którym stanął na najwyższym stopniu podium DreamHack Open Atlanta 2018. Warto też podkreślić, że Francuz był zmiennikiem w poprzedniej drużynie, która występowała pod banderą jego aktualnego pracodawcy.

Niebawem powinniśmy poznać dwóch ostatnich członków odświeżonej francuskiej formacji. Według portalu 1pv.fr jednym z nich ma być Happy, który ostatni raz dał o sobie znać reprezentując barwy Vitality.

Skład LDLC na ten moment prezentuje się następująco:

  • France Christophe SIXER Xia
  • France Alexandre xms Forté
  • Turkey Engin MAJ3R Küpeli