Team AGG uległ Millenium w meczu zwycięzców grupy B podczas xfunction Masters 2016. Tym samym by awansować do fazy pucharowej, Polacy muszą wygrać „decidera”.

7. Overrpass został wybrany na zasadzie eliminacji

Overpass (Poland Team AGG 9:16 France Millenium)

Spotkanie lepiej rozpoczęli Francuzi, którzy po wygranej pistoletówce dołożyli jeszcze dwie rundy. Wydawało się, że Polacy szybko opanują sytuacje, gdyż błyskawicznie doprowadzili oni do stanu 4:3. Millenium nie zamierzali jednak odpuszczać, ponownie przejmując kontrolę nad mapą, dzięki czemu zapewnili sobie zwycięstwo w pierwszej połowie (4:8). Polski zespół miał ogromne problemy z powstrzymaniem ataków przeciwnika, dlatego po 15 rundach przegrywali oni 5:10.

Początek drugiej połowy to również przewaga francuskich zawodników, którzy powiększyli przewagę (5:12). Dzięki podłożonej bombie w rundzie pistoletowej, Polacy mogli grać fulla już w trzeciej odsłonie, co zdało swój egzamin, gdyż peet wraz z kolegami zdobył trzy „oczka” z rzędu. Ostatnie słowo należało jednak do Francuzów, którzy do końca meczu nie stracili już żadnego punktu, wygrywając tym samym grupę B.