Dziś dowiedzieliśmy się, że seized odchodzi z aktywnego składu Natus Vincere, podobno z własnej inicjatywy. Dyrektor generalny HellRaisers ujawnia na twitterze, kto go może zastąpić.

Aleksey „xaoc” Kucherov to dyrektor generalny HellRaisers. Właśnie on na twitterze ujawnił, że seizeda zastąpi jeden z największych talentów rosyjskiej sceny – Denis „electronic” Sharipov. Obecnie jest on reprezentantem FlipSid3 Tactics i nie raz udowaniał, że odstaje poziomem od reszty kolegów z zespołu.

Wiele osób mówiło, że tak powinien wyglądać ten transfer. FlipSid3 ponoć bardzo wysoko wyceniło swojego strzelca, przez co Na`Vi nie zdecydowało się na taką wymianę już wcześniej. Jednak po serii tragicznych wyników organizacja mogła postawić wszystko na jedną kartę. Na pytanie czy Na`Vi chce wydać tyle pieniędzy na jednego zawodnika xeoc odpowiedział „A mają inne opcje?”.

Denis Sharipov w tym roku wziął udział w ponad dwudziestu wydarzeniach. Mimo mieszanych wyników drużyny, on wyłącznie pięć razy skończył z ratingiem poniżej 1.00. Jego dołączenie do Natus Vincere może zrobić z nich zespół walczący o pozycję najmocniejszego składu na świecie.