Drugi półfinał x-kom Clash to zaskakujące zwycięstwo ekipy PRIDE Gaming, która pokonała drużynę Kinguin z wynikiem 2:1.

Pierwszą mapą był Train, którą Kinguin rozpoczęło po stronie terrorystów. Ku zaskoczeniu wszystkich, PRIDE pokazało świetną grę w roli antyterrorystów, deklasując świeżo upieczonych reprezentantów Team Kinguin. Pierwsza lokacja kończy się wynikiem 16:3 na korzyść ekipy PRIDE.

Po krótkiej przerwie przenieśliśmy się na Mirage, które po raz kolejny lepiej rozpoczęli reprezentanci SFERIS PRIDE Gaming. Po dosyć wyrównanych kolejnych starciach, na półmetku prowadzili zwycięzcy pierwszej mapy z wynikiem 8:7. Po zmianie stron to właśnie oni zdołali wyprowadzić sobie kilka punktów przewagi, lecz doświadczenie reprezentantów Kinguin pozwoliło im na dogonienie rywala i ostatecznie wygranie całem mapy z wynikiem 16:14.

Wszystko rozstrzygnąć się miało na mapie Cobblestone. Pistoletówka po raz kolejny wpadła na konto PRIDE, które wypracowało sobie sporą przewagę na pierwszej połowie. Przed zmianą stron prowadzili oni z wynikiem 10:5. Drugą połówkę rozpoczęliśmy zwycięstwem Kinguin w pistoletówce, kolejne starcie również skończyło się tryumfem tej ekipy. Wtedy inicjatywę przejęli reprezentanci SFERIS PRIDE, którzy ostatecznie wygrali całą mapę z wynikiem 16:10.

Wielki finał x-kom Clash rozpoczyna się już za chwilę, zmierzą się w nim PRIDE Gaming oraz ekipa Team AGG.