Pierwszy dzień rywalizacji w grupie D podczas Snow Sweet Snow 2 – Regionals dobiegł końca. Serwer z największym uśmiechem na twarzy opuścili członkowie x-kom AGO, którzy zapewnili sobie awans do dalszego etapu rozgrywek.

Do spotkania między StylDunow z Honoris doszło z powodu porażek tych drużyn w pierwszej rundzie. Paweł „byali” Bieliński i spółka uznali wyższość Illuminar Gaming, a ekipa Wiktor „TaZ” Wojtas okazała się znacznie gorsza od Jastrzębi. Widowisko wystartowało od zmagań na Vertigo, na którym HNRS kompletnie nie istniało. Zostało zdominowane przez rywala – 4:16. Następny pojedynek miał miejsce na Duście2, który również nie poszedł po myśli formacji Filipa „NEO” Kubskiego, bowiem przegrała 7:16. W efekcie pożegnała się ze Snow Sweet Snow 2 – Regionals, a paczka Miłosza „mhL” Knasiaka przeszła do decydującego meczu, który odbędzie się w piątek o 12:00.

StylDunow zmierzy się w nim z Illuminar Gaming, które wczoraj w starciu wygranych było gorsze od x-kom AGO. Dla podopiecznych Mikołaja „miNIr0x” Michałkowa nie była to jednak wcale taka łatwa przeprawa. Trwała trzy mapy i zaczęła się od rezultatu 14:16 na Nuke'u. Później natomiast skład Damiana „Furlan” Kisłowskiego zgarnął Dusta2 – 16:14 i Vertigo – 16:3, dzięki czemu dostał się do kolejnej fazy zawodów, która będzie już międzynarodowa.

Ostateczny etap Snow Sweet Snow 2 – Regionals będzie rozegrany w systemie szwajcarskim. Oznacza to, że dana ekipa będzie musiała zwyciężyć trzy potyczki, aby przejść do głównego wydarzenia.