Według polish leaks Jastrzębie nie zwalniają tempa w temacie poszerzania dywizji CS:GO. Rozglądają się ponoć aktualnie za następnymi zawodnikami do zatrudnienia.

W okresie wakacyjnym minionego roku x-kom AGO zdecydowało się pójść nową drogą i stworzyć zespół na bazie kilkumiesięcznych testów popartych różnymi badaniami, które pozwoliły im ocenić potencjał danej grupy graczy. Ostatecznie obserwacje pozytywnie przeszli Patryk „Sidney” Korab, Eryk „leman” Kocęba, Miłosz „mhL” Knasiak oraz Maciej „F1KU” MiklasDołączyli tym samym do Dominika „GruBego” Świderskiego, Damiana „Furlana” Kisłowskiego i Mikołaja „miniroxa” Michałkowa, czyli trzonu formacji.

W wyjściowym składzie na samym początku tej przygody zabrakło miejsca dla Macieja – najmłodszego uczestnika całego projektu. Mimo wszystko dostawał on raz na jakiś czas szansę występu w oficjalnym starciu i raczej odpowiadała mu rola, dzięki której mógł się stopniowo rozwijać. Teraz jednak musi się od niej odzwyczaić, ponieważ razem z Oskarem „oskarishem” Stenborowskim, którego AGO wykupiło z Illuminar Gaming zasilił główną piątkę, poza którą znaleźli się Sidney leman.

Oczywiście nie oznacza to, że Patryk i Eryk kończą swój epizod w gnieździe. Wspomniany duet pozostaje na kontrakcie i musi być w gotowości w przypadku, gdyby trzeba było za kogoś wejść na serwer. Co ciekawe – do podanej dwójki niebawem mogą dołączyć nowi zawodnicy. Na profilu polish leaks pojawiły się bowiem doniesienia informujące o tym, że Jastrzębie rozglądają się za następnymi twarzami, które mogłyby stać się częścią x-kom AGO. Warto podkreślić, że jeszcze nie tak dawno w serii „Raport z Gniazda” członkowie klubu prowadzonego m.in. przez Jakuba Szumielewicza komunikowali, że szukają obecnie snajpera.